Hizmet Detayları

Beylikdüzü Telefoncu,
Yakuplu telefon tamircisi,
Beylikdüzü Cep Telefonu Servisi,
Beylikdüzü Telefon Tamiri,
Gürpınar telefon tamircisi,
Yakuplu iPhone tamir,
Yakuplu iPhone Servis

Ayarlarınız Değişmez Bilgileriniz Silinmez

Çare Cep Servisinde uzman teknisyenlerimiz sadece uzmanlaştığı markalara ait telefonların tamir ve değişimini yapar. Apple uzmanlarımız iPhone'u onarmaktan sorumludur veya Samsung uzmanlarımız yalnızca Samsung telefonlarını onarmakla sorumludur. Tüm ekran değişikliklerinde cihazınızın bilgileri silinmez ve orijinal özellikleri ilk günkü gibi kalır. Ekran değişiklikleri sadece 1 saat gibi çok kısa bir sürede yapılmaktadır. Cep telefonumun ekranını değiştirirsem kişilerim silinir mi? Bununla ilgili bilgilerim kaybolacak mı? Hayır ekran değişimi telefon rehberiniz fotoğraflarınız kaybolmaz. Anakart kartı onarımları olmadan, tüm sökme onarım deneyiminde kişiler, fotoğraflar ve notlar gibi kişisel bilgileri silme şansı yoktur. Sadece telefonun ekranını kaldırıp söküp yenisini takıyoruz. Telefonlarınızda rehber fotoğraf ve notlarınızı icloud veya google drive gibi bulut depolama ve destek sistemlerini kullanarak yedeklemenizi önemle tavsiye ederiz.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

Ekran Değiştirme Tamiri ve Servisi Ne Kadar Sürer?

Ekran geçişini ayarlamak için ortalama süre yarım saatten bir saate kadardır. YouTube kanalımızda iPhone x ekranını 5 dakikalığına değiştirdiğimiz bir çalışma var. En zorlu ekran 20 dakikadan fazla sürmese bile kontrol, test, piksel, tepkime hızı, dokunma efekti, basılan tuşlar, dönüş tuşu, ekran uyarısı, dokunma sorunu, dijital marka, dokunmatik kimlik sorunu gibi olaylar kontrol edilmelidir. . Örneğin iPhone 11 cep telefonu ekranı değiştirildiğinde ekranda uyarı çıkacaktır.

Cep telefonunun ekran çeşitleri ürün ve modele ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Markalı bazı üreticilerin ekranları aslında uygun fiyatlı iken bazı markaların ekran değiştirme fiyatları oldukça yüksek olabiliyor. Orijinal veya fabrika ekranı, çıkma ekran, alternatifler bulunuyor.

Kaliteli Yedek Ekranlar

Ekran değişiklikleri söz konusu olduğunda elbette en önemli şey kullanılan yedek parçanın kalitesidir. Ekranlar için kalite çok önemlidir çünkü eğer ekran değişimi düşük kaliteli ekranlarla yapılırsa cihazınız eskisi kadar iyi çalışmayabilir. Örneğin dokunma hızı yavaş olabilir veya dokunmaya tepkide gecikme olabilir. Aynı şekilde ekranın renk skalası da değişebilir ve mavi, pembe veya sarı bir ekran görerek sonuçtan memnun kalmazsınız.

Kullandığımız yüksek kaliteli yeni ekranlar sayesinde ekran değişimi sonrasında cihazınızın performansı ilk haline dönecek ve orijinal özelliklerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Telefonunuz düzgün şekilde çalışmaya devam edecektir. Dokunma hissi, ekran ayarı veya ekran parlaklığı gibi noktalarda hiçbir fark yoktur. Düşük kaliteli ekranların diğer bir olumsuz etkiside ekranın ihtiyaç duyduğu güç arttıkça cihazınızın pil ömrü azalacak olmasıdır.

Cep telefonunun ekran çeşitleri ürün ve modele ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Markalı bazı üreticilerin ekranları aslında uygun fiyatlı iken bazı markaların ekran değiştirme fiyatları oldukça yüksek olabiliyor. Orijinal veya fabrika ekranı, çıkma ekran, alternatifler bulunuyor.

Anakarta Bağlı Sık Yaşanan Arızalar

Şebeke yani Baseband entegresi arızası onarımı Nand değişimi Hafıza entegresi arızası Şarj Entegresi, şarj olmama sorunu Ana işlemci, işlemci bozuk hatası Sıvı teması, suya düşme, su döküldü sorunları Dokunmatik entegresi, ekran basmıyor hataları Işık entegresi, ekran karanlık, ekranda görüntü yok hatası Işık Entegresi, ekranda ışık yok sorunu Kamera entegresi, kamera açmıyor çalışmıyor Wifi çekmiyor, wifi entegresi sorunu Ses entegresi, audio sound problemleri Kamera arızaları, ön kamera, arka kamera, odaklama sorunları 4013, 4015, 4014, Elma, elmada kaldı hataları iPhone servis yok hatası çözümü iPhone aramada kalıyor, aranıyor yazıyor Hat gidip geliyor, sim kart hatası tamiri Telefon çok geç açılıyor, ağır çalışıyor, çok yavaş çalışıyor hatası Mikrofon Ses gitmiyor, beni duymuyorlar sorunu Şarja takınca çalışmıyor ya da şarja takılı iken açmıyor Şarj aleti takılıyken tuhaf çalışıyor, şarj seviyesi yükselmiyor Wifi seçeneği, wifi tuşu aktif değil seçemiyorum hatası Hoparlör tuşu gri ve aktif olmuyor, ses kaydı yapamıyorum çözümü